Jeżeli mają Państwo problem z odczytaniem tekstu, proszę wcisnąć kombinację klawiszy CTRL i +
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
(12) 44 67 500
Napisz email
NFZ Unia Europejska
MCO Kraków > Aktualności

Terapia zajęciowa

W dniach 17-21.10 br. odbywały się kolejne zajęcia terapii zajęciowej, które w tym tygodniu, poza pracami plastycznymi, były zorientowane wokół hortiterapii oraz filmoterapii. Zajęcia w pracowni terapii zajęciowej mają charakter otwarty – osoby chętne w każdym momencie mogą dołączyć do grupy. Pracownia terapii zajęciowej dla pacjentów Oddziału Ogólnego naszego Zakładu znajduje się w pawilonie II na I piętrze (pokój nr 128). Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 10.00 do godziny 12:00.Wszystkich zainteresowanych różnymi formami terapii zajęciowych prowadzonych w naszym Zakładzie zapraszamy do kontaktu z panią mgr Barbarą Bejtman, terapeutką zajęciową-dogoterapeutką, która chętnie udzieli wszystkich informacji na ten temat i dobierze odpowiednią formę terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta.Na zdjęciu poniżej mgr Barbara Bejtman w trakcie zajęć z dogoterapii ze swoim czworonożnym podopiecznym ‑ przepięknym spanielem Elmo.

Zdjęcie nr 193 1080px

Przypominamy również, że codzienne zajęcia terapii zajęciowej, oprócz Oddziału Ogólnego, odbywają się również na Oddziale Psychiatrycznym naszego Zakładu.Na zdjęciu poniżej spotkanie świąteczne w Sali terapii zajęciowej Oddziału Psychiatrycznego naszego Zakładu.

Zdjęcie nr 196 480px                                                                              

Prace powstające w ramach terapii zajęciowych można podziwiać w czasie cyklicznie organizowanych kiermaszy, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie nr 194 480px      Zdjęcie nr 195 480px