Jeżeli mają Państwo problem z odczytaniem tekstu, proszę wcisnąć kombinację klawiszy CTRL i +
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
(12) 44 67 500
Napisz email
NFZ Unia Europejska
MCO Kraków > Aktualności

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na konferencję organizowaną dla pracowników służby zdrowia, pracowników socjalnych i innych służb wspierających osoby niesamodzielne i ich opiekunów

 

Serdecznie zapraszamy w dniach 15-16 listopada 2019 r. na bezpłatną konferencję organizowaną przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie.

 

Konferencja adresowana jest do wszystkich pracowników służby zdrowia, pracowników socjalnych i pracowników innych służby wspierających osoby niesamodzielne i ich opiekunów. Wydarzenie to organizowane jest w siedzibie Miejskiego Centrum Opieki przy ul. Wielickiej 267 w Krakowie.

 

Tematyka konferencji poświęcona będzie głównie problemom osób niesamodzielnych i ich opiekunów, zagadnieniom związanym z organizacją opieki nad osobą niesamodzielną w Polsce oraz możliwościami poprawy tej opieki. Przedstawiciele różnych systemów związanych z opieką nad osobami niesamodzielnymi podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. Każdy uczestnik konferencji otrzyma komplet materiałów dydaktycznych.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  do dnia 13 listopada 2019 r. lub kontakt telefoniczny pod numerem (12) 44-67-500.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny są na stronie: https://wsparciedlaopiekuna.pl/uslugi/konferencje/

 

Zapraszamy!

 

AGENDA KONFERNECJI