Jeżeli mają Państwo problem z odczytaniem tekstu, proszę wcisnąć kombinację klawiszy CTRL i +
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
(12) 44 67 500
Napisz email
NFZ Unia Europejska
MCO Kraków > Aktualności

Zajęcia terapii grupowej

 

Podczas ostatnich dwóch zajęć filmoterapii pacjenci mogli obejrzeć filmy: „Nigdy w życiu” oraz „Masz wiadomość”. Nasi pacjenci lubią w ten sposób spędzać wspólnie czas. Filmy bardzo się podobały, szczególnie, że były to komedie, więc jednocześnie była to wspaniała forma terapii śmiechem.

Na jednym z ostatnich spotkań  pacjeci byli zaangażowani także w "grę kamykową" dla dorosłych tzw. Hus Bao.  Ta forma rozrywki zgromadziła wielu zainteresowanych w sali terapii zajęciowej. Hus Bao jest najprawdopodobniej najstarszą grą strategiczną na świecie. W zależności od oczekiwań i poziomu zainteresowania graczy, może być świetną zabawą, relaksem i pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Polecamy i zapraszamy wszystkich serdecznie.


Informujemy również ,że związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, terapia zajęciowa rozpoczęła świąteczne przygotowania. Codziennie w godzinach przedpołudniowych można uczestniczyć w przygotowywaniu ozdób choinkowych, do czego zapraszamy wszystkich chętnych pacjentów.