Jeżeli mają Państwo problem z odczytaniem tekstu, proszę wcisnąć kombinację klawiszy CTRL i +
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
(12) 44 67 500
Napisz email
NFZ Unia Europejska
MCO Kraków > Aktualności

Wizyta wolontariuszek

Dziś odbyło się spotkanie naszych pacjentów z wolontariuszkami ‑ pracownicami Działu Finansowego firmy TESCO przy ul. Kapelanka w Krakowie.

W trakcie spotkania pacjenci zostali uraczeni przez naszych Gości pysznym poczęstunkiem w postaci własnoręcznie upieczonych ciast. Każdy mógł też częstować się przywiezionymi przez wolontariuszki owocami ‑ jabłkami, winogronami i bananami.

 Zdjęcie nr 178 480px                   

Punktem kulminacyjnym spotkania była prezentacja fotografii wykonanych przez jedną z Pań w czasie podróży do Indii. Pacjenci z przejęciem podziwiali nie tylko wielobarwne i pełne egzotyki fotografie, ale również słuchali niezwykle interesujących opowieści autorki dotyczących kultury i stylu życia osób mieszkających w tej odległej części naszego globu.

Zdjęcie nr 179 480px                      Zdjęcie nr 181 480px

W imieniu wszystkich uczestników spotkania, a także dyrekcji naszego Zakładu chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania Pracownikom Działu Finansowego firmy TESCO, ul. Kapelanka w Krakowie, za pełną zaangażowania, wielkiego serca i empatii wspaniałą inicjatywę, stanowiącą dla wszystkich potwierdzenie jak cenna jest każda pomoc osobom potrzebującym.

Zdjęcie nr 182 480px