Jeżeli mają Państwo problem z odczytaniem tekstu, proszę wcisnąć kombinację klawiszy CTRL i +
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
(12) 44 67 500
Napisz email
NFZ Unia Europejska
MCO Kraków > Aktualności

Podziękowania za udział w konferencji

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Konferencji „Wyzwania zdrowotne i społeczne w opiece nad osobą starszą i niesamodzielną”, zorganizowanej przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie, która odbyła się w dniach 15-16 listopada 2019 r. Konferencja dedykowana była pracownikom służby zdrowia, pracownikom socjalnym i pracownikom innych służb wspierających osoby niesamodzielne i ich opiekunów.  

Mamy nadzieję, że konferencja była dla Państwa okazją do inspirującej wymiany myśli, informacji i doświadczeń związanych z opieką nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Dziękujemy, że byli Państwo z nami w tak licznym gronie. Jest to dla nas zaszczyt i motywacja do dalszych działań na rzecz wsparcia opiekunów nieformalnych osób niesamodzielnych. Mamy nadzieję gościć Państwa podczas kolejnej edycji naszej konferencji.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat konferencji: https://wsparciedlaopiekuna.pl/aktualnosci/po-konferencji/

Zachęcamy również do zapisania się do Newslettera na stronie https://wsparciedlaopiekuna.pl/, dzięki któremu na bieżąco otrzymywać będą Państwo informacje o najnowszych wydarzeniach oraz ciekawych artykułach i wpisach na naszym blogu.

 

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy